Δώρας Villa

Belangrijkste voorzieningen

  • 80 m²
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer

Locatie

    Δώρας Villa Vergia van 80 m² is gelegen op loopafstand van slechts 5 minuten van het Geoponika strand en beschikt over een terras met uitzicht op de tuin. Deze 1-badkamer villa biedt wifi en bevindt zich op 3 km van het strand van Nea Kallikratia.

    Het strand van Nea Kallikratia is binnen 10 minuten met de auto gesitueerd.

    Gasten kunnen hun eigen maaltijden bereiden in een complete keuken van dit vakantiehuis. Georgalas Restaurant ligt niet ver van deze 2-slaapkamer Δώρας Villa en biedt Mediterrane gerechten aan.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 13:00 tot 15:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 10:00
    Licentienummer00002047383

    Kameropties bij Δώρας Villa Vergia

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Huis met 2 Slaapkamers

    Grootte: 80 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Δώρας Villa Vergia

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Δώρας Villa Vergia

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Griekenland

    Veelgestelde vragen

    • Welke bekende bezienswaardigheden liggen in de buurt van strand Δώρας Villa?
      Het Geoponika strand is een van de populaire bezienswaardigheden, gelegen op loopafstand van slechts 5 minuten van strand Δώρας Villa.
    • Heeft Δώρας Villa een keuken?
      Ja, in Δώρας Villa is een complete keuken beschikbaar.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Δώρας Villa Vergia